Nowa inwestycja - wywiad dla businesspl

Wywiad dla magazynu i portalu Businesspl

„W Polsce od wielu lat działa jeden z czołowych producentów folii stretch w Europie – Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus” Sp. z o.o., który pod względem dynamiki rozwoju i zaangażowania, może być wzorem dla każdej firmy.” – takim zdaniem zaczyna się wywiad na temat firmy Efekt Plus dla magazynu oraz portalu BusinessPL.com

BusinessPL to czasopismo przemysłowe, które ukazujące się już od 2007 roku. Magazyn prezentuje informacje na temat najnowszych osiągnięć czołowych firm działających na rynku polskim i zagranicznym. W każdym numerze przedstawiane są kompleksowo wybijające się firmy, które mogą być wzorcem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw. Firmy są starannie wybierane i są to czołowi producenci w swojej branży.

Nowa inwestycja, a także obecna pozycja firmy sprawiły, że magazyn BusinessPL poprosił Zakład Produkcji Folii Efekt Plus o udzielenie wywiadu. W trakcie wywiadu padły pytania dotyczące początku spółki, czym jest, w jaki sposób powstaje folia stretch, jaka jest przewidziana nowa inwestycja, a także nowości produktowe spółki. Na te oraz inne pytania odpowiedziała Pan Michał Prucnal — Specjalista ds. marketingu w Zakładzie Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o.

Zapraszamy do lektury. Wywiad znajdą Państwo klikając TUTAJ.

Wywiad Efekt Plus dla Businesspl

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi markami:

High Slip
Seven folia
folia ekologiczna e7
_0002_Efekt-Stretch-Plus
folia do sianokiszonki AgroWrap