Folia stretch Super Power jest to niezwykle wytrzymała folia stretch dostępna na rynku. Folia stretch maszynowa SP jest idealna do maszynowego zabezpieczania produktów przewożonych w dużych ilościach lub o dużych gabarytach na paletach i może być wykorzystywana do przenoszenia towarów na terenie zakładu, jak i poza nim. Ważnym parametrem tej znakomicie wytrzymałej folii stretch jest jej rozciągliwość, dzięki czemu jest ekonomiczna, ponieważ do owijania pakunków można wykorzystać znacznie mniej folii niż w przypadku nierozciągliwych.

Zalety Folii Stretch Super Power

Dodatkowo, folia stretch Super Power ma dużą siłę naciągu, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Zapewnia to szczelne, trwałe i bardzo wytrzymałe opakowanie towaru, a także znakomitą stabilizację ładunku na palecie, dzięki czemu towar się nie rozsypie, nie zgubi, nie zabrudzi, jest odporny na zniszczenia i szkodliwe warunki atmosferyczne. Tak wytrzymała folia stretch zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy mogą być sfrustrowani długimi poszukiwaniami niedrącej się folii. Jest to najmocniejsza folia stretch odporna na wszelkiego rodzaju otarcia i rozdarcia.

Folia stretch maszynowa Super Power

Folia stretch maszynowa Super Power może być używana do zamykania dużych kartonów, uszczelniania ładunków, ochrona paczek przed wilgocią i kurzem, a także zwyczajnie owijaniu towarów i stabilizacji nawet wyjątkowo ciężkich ładunków palet. Przeznaczona jest do użytku przeważnie maszynowego, w automatycznych owijarkach. Przez większą grubość, nie nadaje się do wygodnego użytkowania w domu. Folia o której mowa, jest szczególnie wytrzymała, lekka i elastyczna, a także nieprzemakalna oraz odporna na liczne chemikalia i urazy mechaniczne. Cieszy się szczególnie duża popularnością w magazynach, gdzie może być stosowana niemal do wszystkiego. Ma właściwości klejące, dzięki czemu produkty owinięte tą folią nie wymagają dodatkowych zamknięć czy zabezpieczeń. Folia stretch Super Power polecana jest przede wszystkim dużym zakładom przemysłowym oraz produkcyjnym, a także dla przedsiębiorstw, które zajmują się transportem towarów na dużą, nawet międzynarodową skalę.

Jesteś zainteresowany zakupem folii stretch Super Power? Szukasz renomowanego, polskiego producenta, który dostarczy Ci produkt najwyższej jakości? Zapoznaj się z ofertą Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus i skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia! Gwarantujemy najwyższą jakość produktu i niskie ceny!