Folia Stretch High Slip – nr 1 na rynku Europy zachodniej

Folia Stretch High Slip to kolejny innowacyjny produkt Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus, który zdobył uznanie na rynku. Folia ta jest produkowana we wszystkich grubościach oraz rozciągliwościach, jakie firma oferuje. Dzięki licznym badaniom i dobraniu najwyższej jakości surowca, folia High Slip charakteryzuje się wysoką przejrzystością oraz brakiem zawartości kleju na zewnętrznej lub wewnętrznej warstwie. Efektem braku kleju, jest rozwiązanie problemu tzw. „przyczepiania się” palet względem siebie, podczas systemowego magazynowania oraz transportu. Produkt ten cieszy się szczególnym uznaniem w krajach Europy Zachodniej.

Wysoka przejrzystość

Brak efektu „przyczepiania się” palet

Testowana laboratoryjnie

Firma Efekt Plus zaleca zużyć folię marki “High Slip” One side clining (OSC) w okresie do 3 miesięcy od dostawy.
Termin ten wynika w faktu utrzymania odpowiedniego poziomu kleistości dla tego typu folii. Po okresie 3 miesięcy może wystąpić bowiem zjawisko zmniejszenia poziomu kleistości folii, co jest naturalnym procesem zachodzącym w tego typu produktach. Zmniejszenie poziomu kleistości w czasie nie ma wpływu na pozostałe parametry jakościowe oraz wytrzymałościowe produktu.

W okresie gdy temperatury na zewnątrz są niższe (okres jesienno – zimowy) zwiększany jest lekko poziom kleistości w celu łatwiejszego użytkowania produktów. W okresie wiosenno – letnim kleistość folii dostosowana jest do wysokich temperatur panujących na zewnątrz, co ma z kolei zapobiegać sklejaniu się folii.

Należy uwzględnić powyższe informacje podczas składania zamówień na tego typu produkty.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi markami:
Seven folia
folia ekologiczna e7
_0002_Efekt-Stretch-Plus