Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Prawidłowe zabezpieczenie towarów jest niezbędne do ich bezpiecznego transportowania czy magazynowania. Niezależnie od tego czy mowa o niewielkiej, lokalnej firmie czy międzynarodowym przedsiębiorstwie jest to niezwykle istotna kwestia. Jej zaniedbanie może prowadzić do ogromnych strat. Z tego względu od lat trwają poszukiwania idealnego materiału opakowaniowego, który pozwoli odpowiednio zabezpieczyć różne towary. Według coraz większej liczby osób materiałem takim jest folia stretch. Folia do owijania posiada bowiem szereg zalet. Są to między innymi wysoka wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne, rozciągliwość, łatwość w użyciu oraz niska cena.

Folia stretch Stalowa Wola

Oferta Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus kierowana jest do klientów zarówno w Polsce jak i poza granicami. Sprzedaż folii stretch prowadzimy między innymi w Stalowej Woli. Naszym klientom oferujemy możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus oferuje różne rodzaje folii do owijania. Są to folia ręczna, folia maszynowa, folia Jumbo, folia z zakładkami oraz folia MINI RAP. Ponadto każdy rodzaj folii występuje w różnych wariantach grubości i kolorach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.