Hurtowe zakupy folii stretch

Zachęcamy do sprawdzenia Oferty na folie opakowaniowa, którą produkuje się w Zakładzie Produkcji Folii Efekt Plus. Dzięki niej zyskasz możliwość jak najlepszego sposobu na zabezpieczenie dowolnego ładunku na paletach, a także mniejszych przesyłek. Nie narażaj dłużej swej firmy na straty, postaw na sprawdzony produkt opakowaniowy.

Rozciągliwy stretch w Sosnowcu

Nasza firma oferuje wysokiej jakości, uniwersalnego zastosowania folie stretch dla wszystkich odbiorców zainteresowanych jej nabyciem w sosnowcu i okolicach, reszcie województwa śląskiego, a także innych zakątkach naszego kraju. Swym zasięgiem obejmujemy nota bene również inne państwa w Europie, a dzięki stawianiu sobie wysokiej poprzeczki, możemy pochwalić się dobrą renomą w branży opakowaniowej.

Stretch jumbo i maszynowy

Zarówno stretch jumbo, jak i maszynowy, czy też najmniejsza dostępna wersja rolki ręcznej, dostępne są w jednym z wybranych kolorów lub też w formie transparentnej. Dobór odpowiedniej opcji zależny jest głównie od preferencji i zapotrzebowania klienta, a także branży, w której działa

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

 

Różne gałęzie przemysłu w Polsce i na świecie korzystają z właściwości, jakimi charakteryzuje się produkt opakowaniowy w postaci rozciągliwej folii typu stretch. Wymienić tu należy przede wszystkim przemysł poligraficzny, spożywczy, tekturowy, kosmetyczny, farmaceutyczny, a także budowlany. Stretch jest również niezwykle przydatny w logistyce, gdzie spełnia głównie funkcję zabezpieczająca owinięty towar.