Hurtowe zakupy folii stretch

 

Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczać swoje produkty przed uszkodzeniami wszelkiego rodzaju, a także przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych (w tym przypadku przyda Ci się czarna folia stretch o niemalże uniwersalnym zastosowaniu), zgłoś się do renomowanego producenta folii stretch. 

Rozciągliwy stretch w Rybniku

 

Bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja firma, dostarczymy Ci potrzebną ilość omawianego towaru opakowaniowego. Obsługujemy Rybnik, jego najbliższe okolice, resztę województwa śląskiego, a także inne lokalizacje w całej Polsce. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus może się poszczycić szeregiem kontaktów biznesowych na terytorium innych państw europejskich, dzięki czemu uplasował się na jednego z liderów w swojej branży.

Stretch jumbo i maszynowy

Dostępna jest folia stretch w rolkach o różnych wielkościach – dowolnie do wyboru przez klienta w formie rolki ręcznej, maszynowej lub jumbo (którą można konfekcjonować na mniejsze). Rozciągliwa folia typu stretch w mniejszych rolkach wybierana jest zazwyczaj wtedy, gdy towar owijany będzie ręcznie, z kolei większe rolki maszynowe używa się w przypadkach, gdy odbiorca posiada zautomatyzowane systemy owijania.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

Stretch jest świetnym produktem opakowaniowym, nadaje się do pakowania wszelkiego rodzaju produktów w celu ich jak najlepszego przechowywania oraz transportowania. Najczęściej folia stretch jest jednak wykorzystywana przez większe i mniejsze przedsiębiorstwa z różnych branż w celu zabezpieczenia paczek czy całych palet przed transportem.