Kup hurtowo folię stretch na Śląsku

Ruda Śląska, jej najbliższe okolice, a także reszta województwa śląskiego jest tylko jedną z wybranych lokalizacji, gdzie nasza firma świadczy usługi dostarczania najlepszej jakości folii stretch. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jest producentem wspomnianego materiału opakowaniowego, który jest doceniany nie tylko w kraju, ale również za granicą. Przekonaj się, na jakiej wytrzymałości folię rozciągliwą możesz liczyć.

Kolor i transparent – stretch w Rudzie Śląskiej

Zapraszamy do odwiedzenia działu Oferta na naszej stronie internetowej, gdzie prezentujemy podstawowe parametry folii stretch. Zamieszczamy tam również informacje dotyczące podstawowych wymogów, jakie musi spełnić folia (np. konkretny zakres grubości), by była udostępniania w sprzedaży jako kolorowa. W standardzie najczęściej wybierana opcją pozostaje wciąż rozciągliwa folia transparentna.

Folia stretch i jej rodzaje

Folia stretch ręczna wybierana jest wtedy, kiedy klient pragnie owinąć, zabezpieczyć przed transportem drobne przedmioty, w zależności od ich rodzaju dobierana jest grubość folii. Z kolei folie maszynową wybiera się wtedy, kiedy odbiorca posiada na swoim wyposażeniu automatyczne owijarki znacznie zwiększające wydajność folii rozciągliwej. Ostatni rodzaj, folia stretch jumbo jest konfekcjonowana na dwa wcześniej opisane rodzaje rolek.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Folia stretch do owijania i nie tylko

Folia rozciągliwa (określana zwyczajowo również jako „strecz”) posiada bardzo bogatą gamę możliwości zastosowania. Najczęściej jest jednak wykorzystywana jako materiał opakowaniowy, w takich to sytuacjach klienci odnoszą się do niej jako „folia pakowa”. Ze względu na swoje właściwości (rozciągliwość, wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia) znajduje to coraz nowe funkcje w każdej niemal dziedzinie przemysłu.