Folia stretch to obecnie jeden z najpopularaniejszych materiałów opakowaniowych, który wykorzystywany jest w niemal każdej branży na całym świecie. Folia do owijania zawdzięcza swoją popularność wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia oraz rozciągliwości, która pozwala na jej wygodne wykorzystanie. Istotną zaletą folii stretch jest również jej niska cena, oraz fakt, że występuja ona w różnych rodzajach, dzięki czemu łatwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Folia do owijania Radomsko

 

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii stretch, który swoje produkty oferuje również w Radomsku. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres folii do owijania, która występuje w różnych rodzajach, wariantach grubości, rozciągliwości czy kolorach. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie grono zadowolonych klientów.

folia stretch radomsko

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajdą państwo szeroki wybór folii stretch najwyższej jakości:

  • Folia ręczna
  • Folia maszynowa
  • Folia Jumbo
  • Folia z zakładkami
  • Folia MINI RAP

Ponadto każdy rodzaj dostępnej folii występuje w różnych wariantach grubości, rozciągliwości oraz w różnych kolorach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!