Idealny materiał opakowaniowy – folia stretch

Folia stretch to materiał opakowaniowy, który znalazł swoje zastosowanie w niemal każdej branży na całym świecie. W praktyce nie ma towaru, którego nie dałoby się odpowiednio opakować przy wykorzystaniu folii do owijania. Stretch jest powszechnie używany zarówno do zabezpieczania trwałych, wytrzymałych towarów jak np. materiały budowlane, ale również przy opakowywaniu delikatnych przedmiotów, np. szkła czy żywności. Jego zaletami są niezwykła wytrzymałość, rozciągliwość oraz łatwość w użyciu.

Folia stretch Przemyśl

Poszukując folii stretch warto zadbać o to, by wybrać tę o najwyższej jakości. Tylko wytrzymała folia do owijania zapewni transportowanym czy magazynowanym towarom odpowiednią ochronę. Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii stretch, który oferuje sprzedaż swoich produktów również w Przemyślu. Swoim klientom oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia do specyfiki potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus posiada szeroką ofertę wytrzymałej folii stretch, która doskonale nada się jako materiał opakowaniowy do zabezpieczania towarów przed magazynowaniem czy transportem. W naszej ofercie znajdą Państwo folię ręczną, folię maszynową, folię MINI RAP, folię z zakładkami oraz folię Jumbo. Wszystkie rodzaje folii dostępne są w różnych grubościach, rozciągliwościach i kolorach. Zapraszamy do kontaktu!