Dlaczego folia stretch?

Folia stretch jest idealnym materiałem opakowaniowym, gdyż jej właściwości są najlepsze w stosunku do ceny. Jej wysoka wytrzymałość sprawia, że zabezpieczone towary nie ulegną zniszczeniu, natomiast wysoka rozciągliwość znacznie ułatwia pakowanie. Ponadto folia stretch występuje w różnych wariantach kolorystycznych i w różnych grubościach, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb.

Rozciągliwy stretch w Piotrkowie Trybunalskim

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus od lat jest wiodącym producentem folii stretch. Sprzedaż naszych produktów świadczymy zarówno w Piotrkowie Trybunalskim, jak i w innych częściach województwa łódzkiego i całego kraju. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych wymagań każdej branży, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne dopasowanie zamówienia do potrzeb naszych klientów.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajdziecie Państwo najróżniejsze rodzaje folii stretch, które doskonale nadadzą się jako materiał opakowaniowy w niemal każdej branży. W sprzedaży dostępna jest m.in. folia stretch MINI RAP, Jumbo, Ręczna, Maszynowa czy Ręczna i Maszynowa z zakładkami. Poszczególne folie występują ponadto w różnych wariantach kolorystycznych, w różnych grubościach i o zróżnicowanej rozciągliwości.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakich branżach sprawdzi się folia stretch?

Folia stretch ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się niemal w każdej branży. Wysoka wytrzymałość, rozciągliwość oraz łatwość opakowywania sprawiają, że powszechnie wykorzystywana jest zarówno do zabezpieczania wytrzymałych, twardych towarów, jak również wrażliwych i delikatnych przedmiotów.