Już teraz kup folię stretch hurtowo w Lublinie

Czołowy producent folii stretch w Polsce i poza jej granicami, firma Efekt Plus zachęca wszystkich przedsiębiorców, którym zależy do zabezpieczenia swych towarów w przesyłce lub magazynowaniu, do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy także do nawiązania kontaktu w kwestii nabycia folii do owijania w Lublinie czy okolicach.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

W ramach swych działań odbiorcy folii zakupionej w Zakładzie Produkcji Efekt Plus liczyć mogą na możliwość owinięcia paczek czy palet z produktami folią transparentną lub kolorową. Polecamy sprawdzić do działu Oferta w celu sprawdzenia szczegółów technicznych dostępnych folii rozciągliwych. Inny stopień rozciągu dotyczy produkcji folii bezbarwnej, inny tej w kolorze.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

W ramach oferty lider produkcji folii stretch, ZPF Efekt Plus, udostępnia swym potencjalnym i stałym klientom folię maszynową, folię ręczną, a także folię jumbo. Każdy z tych poszczególnych rodzajów jest przeznaczony do nieco odmiennego zastosowania. Dla przykładu folia stretch jumbo jest konfekcjonowana na mniejsze rolki i wykorzystywana w takim stanie do owijania ręcznego czy maszynowego.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Jak już wcześniej wspominaliśmy, folia rozciągliwa często wykorzystywana jest do owijania (ręcznego lub maszynowego w specjalistycznych urządzeniach) paczek czy też palet. Owijarki do palet wyposaża się w folie maszynowe, a do nieautomatycznego owijania produktów stosuje się folie ręczne. Klienci owijają folią swój towar w celu zabezpieczenia go głównie przed uszkodzeniem mechanicznym i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, na które może być narażony.