Folia do owijania to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów opakowaniowych. Jej zastosowanie jest tak szerokie, że stosowana jest ona niemal w każdej branży. Co sprawia, że folia stretch jest tak popularnym materiałem opakowaniowym? Powodów jest kilka. Przede wszystkim folia do owijania jest wytrzymała, przez co dobrze chroni owinięte nią towary.

Jej wysoka rozciągliwość znacznie ułatwia opakowywanie, a ponadto pozwala jej dobrze dopasować się do nieregularnych kształtów różnych przedmiotów. Ogromną zaletą folii do owijania jest mnogość jej rodzajów, dzięki czemu każdy z łatwością dobierze tę najbardziej odpowiednio dostosowaną do swoich potrzeb. Nie bez znaczenie jest również niska cena stretchu, która pozwala na swobodne jej wykorzystywanie bez obawy o znaczny wzrost wydatków.

 

Folia do owijania Jarosław

Najwyższej jakości folia stretch dostępna jest w ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus, który swoje produkty oferuje również w Jarosławiu. Jako renomowany, polski producent folii do owijania firma oferuje jedynie najwyższej jakości folię stretch, która dostarczana jest do klientów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

folia stretch jaroslaw

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

Oferta Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus to najwyższej jakości folia stretch dostępna w kilku różnych rodzajach:

  • Folia ręczna – przeznaczona jest do ręcznego owijania przedmiotów;
  • Folia maszynowa – wykorzystywana jest do maszynowego owijania towarów;
  • Folia MINI RAP – o niewielkich rozmiarach do wygodnego opakowywania niewielkich przedmiotów czy paczek;
  • Folia Jumbo – służąca do konfekcjonowania, czyli przewijania na folię ręczną;
  • Folia z zakładkami – dodatkowo wzmacniana w celu zapobiegnięcia naderwaniu na krawędziach.