Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Z roku na rok rośnie popularność folii stretch jako materiału opakowaniowego. Jej coraz powszechniejsze wykorzystanie do zabezpieczania przewożonych czy magazynowanych towarów wiąże się nie tylko z niską ceną, ale przede wszystkim związane jest z jej właściwościami. Folia do owijania to niezwykle wytrzymały materiał, który dodatkowo charakteryzuje się dużą rozciągliwością. Nie bez znaczenia jest również to, że zabezpieczanie towarów przy pomocy folii stretch jest wygodne i może być wykonywane zarówno ręcznie jak i maszynowo.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wytrzymały stretch w Białej Podlaskiej

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii stretch, który prowadzi sprzedaż również na terenie Białej Podlaskiej. Rozumiejąc specyfikę każdej branży swoim klientom oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia.

Dostępne rodzaje folii stretch

Swoim klientom oferujemy szeroki wybór folii do owijania, która z pewnością doskonale zabezpieczy przewożone czy magazynowane towary. W naszej ofercie znajdą Państwo folię ręczną, maszynową, jumbo, folię z zakładkami oraz folię MINI RAP. Dodatkowo każdy rodzaj folii występuje w różnych wariantach rozciągliwości, grubości oraz w różnych wersjach kolorystycznych.