Folia stretch jest to folia wysoko rozciągliwa. Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus” Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada folie w rozciągu gwarantowanym od: 120 % do nawet 350%.

Produkty rozciągliwe oferowane są w standardach: POWER, SUPER POWER oraz ULTRA. W szczególny sposób klienci doceniają folię 12 mikronową w jakości ULTRA, czyli o gwarantowanym rozciągu 250%.

Wśród szerokiej gamy tych produktów dostępne są również folie wysoko rozciągliwe śliskie wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od indywidualnych wymagań klientów.

Folie wysoko rozciągliwe High Slip

Jeśli już mowa o folii wysoko rozciągliwej, która charakteryzuje się śliską stroną wewnętrzną lub zewnętrzną, to wspomnieć należy o innowacyjnej marce High Slip. Produkt ten charakteryzuje się wysoką przejrzystością oraz szczególną właściwością zabezpieczającą przed „czepianiem się” palet przy transporcie czy magazynowania systemowego. Producent folii efekt taki uzyskał poprzez to, że na jednej ze stron nie umieszcza kleju.

Potencjalny klient wybierać może folię High Slip spomiędzy wszystkich dostępnych rozciągliwości i grubości (za wyjątkiem rozciągliwości ULTRA) w gamie produktów ZPF „Efekt Plus”. Produkt ten jest szczególnie popularny wśród niemieckich przedsiębiorców.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z biurem handlowym producenta folii wysoko rozciągliwej w celu uzyskania dokładniejszych informacji.