Coraz więcej towarów o różnych gabarytach, trwałości, czy kruchości dociera do indywidualnych klientów pocztą, konieczne jest więc odpowiednie ich zapakowanie. Bardzo uniwersalnym materiałem zabezpieczającym przesyłki różnego rodzaju jest folia do pakowania paczek. Umożliwia ona stabilizację przedmiotu, a także chroni przed uszkodzeniami, działaniem różnych czynników, takich jak wilgoć, czy promienie słoneczne. Wąska folia stretch nadaje się nie tylko do pakowania i stabilizacji małych przedmiotów, ale też większych elementów. Jest łatwa w użyciu i wydajniejsza niż folia większych rozmiarów na dużych rolkach.

Zastosowanie Folii MINI RAP

 

Mała folia stretch jest sprzedawana w poręcznych rolkach, umożliwiających sprawne jej użytkowanie. Jest rozciągliwa przez co dobrze dopasowuje się do przedmiotu i szczelnie do niego przylega. Folia mini rap jest bardzo popularna, gdyż jest uniwersalna i ma szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzeba dobrze zabezpieczyć, zapakować i wysłać towar, także o nietypowych kształtach. Ma zastosowanie także w przemyśle. Ręczna folia do pakowania może być także wykorzystywana w domu.

Zalety wąskiej folii stretch

Wąska folia stretch jest bardzo wytrzymała, posiada warstwę klejącą, co powoduje, że bardzo dobrze przylega do przedmiotów, nie zsuwa się i łatwo można nią owijać różne towary. Jej zastosowanie nie wymaga siły ani specjalnych zdolności, gwarantuje zawsze dobre zabezpieczenie przed wszelkimi uszkodzeniami, ma także określoną odporność na rozciąganie, amortyzuje uderzenia. Można nałożyć na dany przedmiot dowolną ilość folii, by lepiej chroniła owijany przedmiot. Odpowiedniej wielkości rolki umożliwiają szybkie i sprawne odwijanie. Niektóre rolki posiadają specjalną rączkę, co powoduje, że jeszcze łatwiej jest odwinąć folię typu mini rap.

Renomowany producent folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajduje się wiele rodzajów folii, dzięki czemu można bez trudu dobrać odpowiednią jej szerokość, kolor i wytrzymałość. Folie typu mini są bardziej poręczne przez co lepiej, łatwiej i szybciej można nimi zabezpieczać przedmioty także o dużych gabarytach. Wszystkich zainteresowanych zakupem folii stretch zapraszamy do kontaktu.