Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus” Sp. z o.o. informuje, że została uruchomiona produkcja nowego asortymentu – 13 warstwowej folii wstępnie rozciągniętej pre-stretch. Moce produkcyjne firmy tego produktu sięgają 20 000 ton rocznie. 

Produkt pod nazwą Eco Performance Pre-strech® dostępny jest już w ofercie firmy w grubościach od 6 do 12 mikronów, w nawoju zarówno ręcznym jak i maszynowym. Nowy wyrób wytwarzany jest innowacyjną w skali światowej metodą „produkcji in-line”, czyli bezpośrednio na linii technologicznej, co sprawia, że uzyskuje się efekt pre-stretch bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń do przewijania folii. Poprzez takie rozwiązanie uzyskano produkt o wysokiej odporności na przebicie oraz zwiększonej efektywności stabilizacji ładunku. Wzmocnione zakładkami boki folii Eco Performance Pre-strech® zapobiegają jej rozrywaniu się i pękaniu, co gwarantuje efektywniejsze jej wykorzystanie. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji na temat folii pre-stretch znajdą Państwo w zakładce OFERTA lub kontaktując się z naszymi specjalistami.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi markami: