Uniwersalna folia do owijania jest niezastąpionym materiałem przy transporcie, pakowaniu i zabezpieczaniu różnego typu materiałów. Folia stretch ma bardzo szerokie zastosowanie w zapobieganiu przed uszkodzeniami i zabrudzeniami produktów. Folia stretch nadaje się do pakowania zarówno ciężkich i nieporęcznych produktów, takich jak palety z cegłą, niewymiarowe kartony, czy duże butle, jak i drobnych pakunków, m.in. kosmetyków, leków, lub produktów biurowych. Rozciągliwa folia stretch jest bardzo wydajna, a dzięki swojej lepkości łatwo przywiera i trzyma luźne produkty. Uniwersalna folia do owijania cieszy się tak dużą popularnością dzięki swojej lekkości, co jest dużym atutem przy transporcie, oraz wodoodpornymi właściwościami, które chronią paczki przed wilgocią, błotem, smarem, kurzem, a także przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.

Uniwersalna folia do owijania

Uniwersalny stretch jest koniecznością dla firm zajmujących się transportem, zakładów produkcyjnych i magazynów. To nie znaczy, że nigdzie indziej się nie przyda. Uniwersalna folia do owijania przydaje się także w małych sklepach, domach i ogrodach, firmach gastronomicznych, w kosmetyce, itp. Jej zastosowań jest mnóstwo, tak jak jej rodzajów. Oczywista różnica to oczywiście rozmiar. Folia stretch dla magazynów musi być dużo większa i na tyle wytrzymała, aby dała się nawijać maszynowo. Uniwersalny stretch może się też różnić szerokością, kolorem, grubością, poziomem wytrzymałości i elastyczności. Bardzo rozciągliwa folia stretch jest doskonała do owijania paczek, szczególnie tych o nietypowych wymiarach, ponieważ doskonale wypełnia wszelkie powstałe szczeliny i zabezpiecza przed otarciami. Natomiast szczególnie gruba i wytrzymała folia stretch idealnie nadaje się do pakowania np. materiałów budowlanych, czyli rzeczy ciężkich i twardych, które mogłyby uszkodzić inne opakowanie.

oferta folia stretch

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Jeśli szukasz najwyższej jakości uniwersalnej folii do owijania, to zapoznaj się z ofertą Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus! Oferujemy wytrzymałą folię stretch w różnych wariantach grubości, rozciągliwości i w różnych kolorach. Zachęcamy do kontaktu!