Przezroczysta folia do owijania opakowań, paczek, przesyłek

Logistyka to branża przemysłu, w której zdecydowanie najczęściej sięga się po folię stretch. To właśnie podczas transportu znajduje zastosowanie zarówno kolorowa, jak i transparentna folia stretch. Dzięki swoim właściwościom w sposób skuteczny chroni owiniętą paczkę lub całą paletę przed wilgocią, zabrudzeniem, zapachami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, ta wysokiej jakości folia może zarówno chronić palety przez przesuwaniem się (dzięki swoim właściwościom klejącym), lub wręcz przeciwnie. Producent wypuszcza na rynek również odmienną wersję folii, która zabezpiecza przed efektem „przyczepiana się” palet (porównaj markę „High Slip”). Tę technikę pokrywania klejem tylko jednej strony folii szczególnie doceniają firmy z Europy Zachodniej, bo to właśnie w tych państwach omawiany rodzaj folii stretch jest najbardziej popularny.

Transparentną folię stretch przeciwstawia się jej odpowiednikom w wersji czarnej, niebieskiej czy też białej. Każda z nich spełnia na polskim i europejskim rynku nieco inne funkcje oraz wykorzystywana jest w odmienny sposób. Bezbarwną folią owijać można każdego rodzaju przesyłki oraz materiały długo składowane. Natomiast po kolorową folię sięga się raczej w wybranych przypadkach – gdy chce się uchronić przesyłkę przed promieniami słonecznymi czy wzrokiem osób trzecich.

Bezbarwna folia stretch w ochronie środowiska

Uniwersalna folia stretch produkowana przez firmę Efekt Plus nie tylko spełnia wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów, ale powstaje również z wielką dbałością o środowisko. Najbardziej charakterystyczna pod tym względem jest marka „e7”. Jest produktem pro-ekologicznym jako alternatywa dla zwykłej folii stretch, zachowując najwyższą jakość przy swoich parametrach. Co istotne, nowoczesna i w pełni zautomatyzowana linia technologiczna zapewnia automatyczny proces pakowania folii gwarantując jej maksymalne zabezpieczanie.

Producent transparentnej i kolorowej folii

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Oferta”, gdzie znajduje się więcej informacji technicznych dotyczących produktów Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie w celu złożenia zamówienia. Za każdym razem otrzymujesz gwarancję towaru dostarczonego w bezpieczny sposób – ludzka i automatyczna kontrola zapewniana jest na każdym etapie pakowania.