Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. rozwija się, aby sprostać wyzwaniom współczesnego rynku, jakim jest branża opakowaniowa. Kluczowym sukcesem firmy jest doskonale zorganizowany zespół profesjonalistów. Dlatego też wiele uwagi firma poświęciła na odpowiednie przeszkolenie pracowników, gdyż to ich umiejętności decydują o utrzymaniu czołowej pozycji na rynku. Działania podejmowane przez Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. sprawiły, że w chwili obecnej jest największym producentem folii stretch w kraju i liderem w Europie.

 

Jakość i zadowolenie Klienta

Efekt Plus oferuje produkty o najwyższej jakości, gdyż głównym celem firmy jest satysfakcja klientów i spełnienie ich zapotrzebowania. Doradcy klienta, zawsze proponują najlepsze rozwiązanie i dobór folii stretch, dbając o zadowolenie wszystkich klientów. Regularnie sprawdzany jest poziom zadowolenia z oferowanych produktów, jak i obsługi klienta, co umożliwia stałe podnoszenie jakości oraz satysfakcji z oferowanych produktów.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Jednym z najważniejszych elementów dobrze funkcjonującej firmy są pracownicy. Firma Efekt Plus wprowadziła system bezpieczeństwa pracy, który pozwala na regularne sprawdzanie i kontrolowanie stanu firmy co ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Funkcjonowanie systemu dotyczy również podwykonawców i dostawców.

Firma wychodzi z założenia, że „bezpieczeństwo nade wszystko”, dlatego systematycznie przeprowadza szkolenia pracowników z zakresu bezpieczeństwa pracy.

Środowisko

Firma oprócz zachowania wysokich standardów, prowadzi działania pro-ekologiczne. Folia produkowana przez Efekt Plus w 100% nadaje się do recyklingu materiałowego, natomiast odpady produkcyjne powstałe podczas produkcji są poddawane recyklingowi materiałowemu na miejscu. Odzysk energii cieplnej z linii produktów zastosowany został do ogrzewania pomieszczeń oraz wody w firmie. Potwierdzeniem tych działań jest certyfikowany System Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2015.

Strategia podatkowa 

Informacja o realizowanej strategii podatkowej w roku 2020 przez Zakład Produkcji Folii „EFEKT PLUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.