Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy oraz wdrożeniem nowych produktów poszukuje pracowników którzy chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, nieszablonowo i konsekwentnie dążyć do osiągnięcia celu.

Wychodzimy z założenia, że wiedzę, jak i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Jeśli jesteś taką osobą i pragniesz pracować dla jednego z największych producentów folii stretch w Europie. Cenisz sobie komfort miejsca pracy, jak i dobrą atmosferę, to nie czekaj i aplikuj już teraz na jedno z poniższych stanowisk:

Asystent działu sprzedaży

Asystent działu sprzedaży

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Działu Sprzedaży.

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. jest liderem produkcji folii stretch w Europie. W związku z rozwiej firmy oraz wdrożeniem nowych technologii oraz produktów, poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent działu sprzedaży. Zatrudniamy osoby aktywne, chcące i potrafiące się uczyć i rozwijać, ponieważ firma wychodzi z założenia że wiedzę, jak i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspiera obecnych jak i nowych Pracowników.

Przedstawiciel-Handlowy eksport

Przedstawiciel Handlowy

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy oraz wdrożeniem nowych technologi oraz produktów, poszukuje pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy – dział eksportu.

Na stanowisku tym, wszystko zaczyna się od wysłuchania klienta i doradzenia mu najlepszego produktu który spełni jego oczekiwania. Ten sposób komunikacji bardzo pomoże ci uzyskać nowe zamówienia zarówno od obecnych, jak i nowych klientów. Stanowisko przedstawiciela handlowego wiąże się z wyjazdami zagranicznym na targi branżowe oraz spotkania z klientami. Firma wychodzi z założenia, że wiedzę, jak i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspiera obecnych jak i nowych Pracowników.