Kilka słów o firmie EFEKT PLUS

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. jest polskim producentem folii stretch metodą wylewu cast. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, najnowszej generacji linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium pozwoliły wejść na rynki zagraniczne, dzięki czemu firma stała się szanowaną i rozpoznawalną marką europejską.

Efekt Plus znajduje się w sercu podkarpackiego przemysłu i innowacji – na terenie Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS umiejscowionego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Rogoźnicy k. Rzeszowa. Park maszynowy wyposażony jest w 5 linii produkcyjnych, z których najnowsza to pierwsza na świecie, 6-metrowa linia do produkcji folii stretch o wydajności 40 000 ton rocznie. Na chwilę obecną moce produkcyjne firmy Efekt Plus wynoszą około 120 000 ton rocznie. Odpowiednio wyposażony hala produkcyjna pozwala na wytworzenie szerokiej gamy produktów, które dopasowane są do potrzeb klientów.

Warto podkreślić, że na straży najwyższej jakości oferowanych produktów chronionych międzynarodowymi i krajowymi zgłoszeniami patentowymi stoją prestiżowe certyfikaty, w tym System Zarządzania Jakością ISO:9001. Działania oraz inwestycje realizowane przez Zakład Produkcji Folii Efekt Plus przyniosły szereg renomowanych nagród i wyróżnień jak Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu i wiele innych.

Zakład Produkcji Folii „EFEKT-PLUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2020

Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych
informuje, iż posiada status „dużego przedsiębiorcy”.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do kontaktu.