Producent folii stretch – Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o.

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. to polski producent folii stretch metodą wylewu cast. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, najnowszej generacji linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium pozwoliły wejść na rynki zagraniczne, dzięki czemu firma stała się szanowaną i rozpoznawalną marką europejską.

Efekt Plus posiada dwa zakłady produkcyjne. Pierwszy z nich znajduje się na terenie Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS umiejscowionego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. Drugi zakład mieści się w Parku Naukowo — Technologicznym w Strefie Ekonomicznej Rzeszów — Dworzysko. Park maszynowy firmy Efekt Plus jest wyposażony w 7 linii produkcyjnych, z czego jedna z nich to pierwsza na świecie, 6-metrowa linia do produkcji folii stretch o wydajności 40 000 ton rocznie. Na chwilę obecną moce produkcyjne Efekt Plus wynoszą około 165 000 ton rocznie. Takie właściwości pozwalają nam na wytworzenie szerokiej gamy produktów, które dopasowane są do potrzeb naszych klientów.

Warto podkreślić, że na straży najwyższej jakości oferowanych produktów chronionych międzynarodowymi i krajowymi zgłoszeniami patentowymi stoją prestiżowe certyfikaty takie jak: System Zarządzania Jakością ISO:9001 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015. Działania oraz inwestycje realizowane przez Zakład Produkcji Folii Efekt Plus przyniosły szereg renomowanych nagród i wyróżnień jak Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu i wiele innych.

Zakład Produkcji Folii „EFEKT-PLUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2020

Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych
informuje, iż posiada status „dużego przedsiębiorcy”.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do kontaktu.