Nowości w Efekt Plus

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to jeden z największych producentów folii stretch, który od ponad 10 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości folię stretch. Producent może pochwalić się szerokim asortymentem, spośród którego każdy jest w stanie wybrać coś na potrzeby swojej firmy.  W ofercie znajdziesz takie produkty jak: folię stretch ręczną, maszynową, jumbo, ręczna, mini rap o najróżniejszych parametrach jakościowo-wytrzymałościowych, które możesz swobodnie dostosować do swoich potrzeb.

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy listę folii stretch niestandardowych takich jak:

  • OSC – charakteryzuje się wysoką przejrzystością oraz brakiem zawartości kleju na zewnętrznej lub wewnętrznej warstwie.
  • SPOŻYWCZA – przewidziana do bezpośredniego kontaktu z żywnością
  • FROZEN – stosowana w niskich temperaturach takich jak chłodnie, zamrażarki
  • SPOŻYWCZA FROZEN – przewidziana do bezpośredniego kontaktu z żywnością stosowana w niskich temperaturach

Nowości odpowiedzią na potrzeby konsumentów

Firma Efekt Plus nie raz potrafiła zaskoczyć rynek tworzyw sztucznych wprowadzając innowacyjne produkty takie jak M50, Seven, E7, High Slip oraz Efekt Stretch Plus, które cieszą się już ogromnym uznaniem wśród Klientów. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu, know how i kolejnej nowoczesnej linii produkcyjnej, w ostatnim czasie Spółka wprowadziła nowy produkt – pierwszą na rynku siedmiowarstwową folię do sianokiszonki AgroWrap. Jesienią tego roku planuje uruchomienie kolejnej nowej linii produkcyjnej ,która natomiast pozwoli na wprowadzenie produktu typu ECO i Economic. Więcej na temat tego produktu już niebawem.

Efekt Plus - Nowość

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Nowość Efekt Plus
folia do sianokiszonki agrowrap