Współczesny transport i sposoby przewożenia różnych towarów i przesyłek wymuszają szybkie i bezpieczne ich pakowanie. Szybkie pakowanie, a przy tym jak najlepsze zabezpieczenie pakowanego przedmiotu, zapewnia mocna folia stretch. Jej właściwości to przede wszystkim elastyczność, wytrzymałość i dobra ochrona towaru przed uszkodzeniami i czynnikami atmosferycznymi. Mocny stretch doskonale zabezpiecza każdy rodzaj towaru, od żywności po artykuły przemysłowe, a nawet części samochodowe. Folia stretch sprawdza się jako materiał do pakowania nietypowych przesyłek, o nieregularnych kształtach, a także przy przewozie przedmiotów dużych gabarytów.

Mocna folia stretch

 

Mocna folia stretch to produkt ceniony przez producentów i firmy transportowe. Możliwość zastosowania folii stretch do każdego rodzaju przesyłki i jej możliwości zabezpieczające przedmioty i produkty spożywcze są niezastąpione. Istnieje możliwość doboru koloru folii, który umożliwia odznaczenie przesyłki, stworzenie wizerunku kojarzonego z rodzajem towaru lub firmą.

 

Zalety folii stretch

 

Wytrzymała folia stretch zapewnia bezpieczny transport i przechowywanie towaru w każdych warunkach. Folie stretch są produkowana jest o różnych szerokościach, grubości oraz rozciągu, można je dobierać do własnych potrzeb lub zamawiać produkty katalogowe.

Zastosowanie folii stretch

 

Gruba folia stretch pozwala na bezpieczne wysłanie przesyłki w długą podróż, różnymi środkami transportu, które przewożone są na paletach. Jeśli chcesz zamówić mocną folię stretch to zapoznaj się z ofertą Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Zachęcamy do kontaktu!

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.