„Efekt Plus z nową linią technologiczną” – Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

Jedno z czołowych czasopism poświęconych branży przetwórstwa tworzyw sztucznych “Tworzywa Sztuczne w Przemyśle” zamieściło w swoim najnowszym wydaniu informacje o montażu nowej linii technologicznej przez Zakład Produkcji Folii “Efekt Plus” Sp. z o. o. w nowej lokalizacji Spółki tj. w Parku Naukowo – Technologicznym Rzeszów – Dworzysko. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Jeden z czołowych portali poświęcony branży tworzyw sztucznych, wspomniał o montażu nowej linii technologicznej do produkcji folii zlokalizowana w zakładzie produkcyjnym – Dworzysko. W artykule zostały opisane możliwości produkcyjne nowej inwestycji a także zwrócono uwagę na to że jest to pierwsza na świecie linia do produkcji folii pre-stretch. Portal opisał także nowy produkt firmy, mowa tutaj o Eco Performance Pre-stretch – 13 warstwowej folii pre-stretch. Więcej informacji na temat montażu nowej linii można przeczytać tutaj.

Nowa inwestycja, nowy produkt – czyli Efekt Plus na czołówkach portali.

Po tym jak firma Efekt Plus potwierdziła informację na temat montażu kolejnej linii technologicznej oraz wprowadzenia nowego produktu – większość portali z branży tworzyw sztucznych i opakowaniowej zaczęło o tym pisać. Portale rozpisują się na temat terminu uruchomienia nowej linii produkcyjnej – która będzie montowana w Zakładzie Produkcyjnym – Dworzysko. Dodatkowo zdradzono nazwę nowego produktu jakim jest – Eco Performance Pre-Stretch. A oto niektóre z artykułów na temat nowej inwestycji i produktu: „Nowa inwestycja – nowy produkt – większe moce produkcyjne w Efekt Plus”Plastech.pl, „Efekt Plus Inwestuje w Rozwój Produktów” – Tworzywa.pl, „Nowa inwestycja w Efekt Plus” – Opakowanie.pl, „Efekt Plus: inwestycja na rynku folii stretch” – Chemia i Biznes. Zapraszamy do lektury.

Nowiny 24 artykuł

„Kolejne inwestycje i miejsca pracy…” – Nowiny24.pl

„Firma „Efekt Plus” zamierza na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” uruchomić nową linię technologiczną, skutkiem czego powstaną kolejne miejsca pracy.” – takim zdaniem rozpoczyna się wywiad z Panią Anną Radoń-Cholewa – Dyrektorem firmy Efekt Plus . Podczas wywiadu poruszony został temat inwestycji firmy w Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko”, nowych linii technologiczny a także nowych miejscach pracy które powstaną w zakładzie produkcyjnym na Dworzysku. Wywiad dostępny pod adresem: nowiny24.pl

Magazyn PLAST ECHO

Pani Anna Radoń-Cholewa, dyrektor Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus udzieliła wywiadu dla magazynu z branży tworzyw sztucznych PLAST ECHO. W wywiadzie poruszone zostały tematy dotyczące działań podjętych przez producenta folii w czasach epidemii mających na celu ochronę pracowników. Dodatkowo Pani Ania wypowiedziała się na temat pływu epidemii na branżę foliową oraz nowych inwestycji firmy Efekt Plus. Wywiad znajdą Państwo w sierpniowym wydaniu magazynu Plast Echo lub pod tym linkiem: wywiad dla Plast Echo.

Informacja na temat instalacji nowej linii technologicznej do produkcji folii zlokalizowana w nowym zakładzie produkcyjnym, dotarła już do jednego z portali tematycznych jakim jest plastech.pl. W artykule można dowiedzieć się na temat potencjału jaki posiada Zakład Produkcji Folii Efekt Plus i o ile wzrośnie moc produkcyjna po uruchomieniu nowej linii technologicznej do produkcji 7-warstwowej folii polietylenowej. Więcej informacji na temat inwestycji oraz rodzaju produkowanej folii można przeczytać tutaj.

Wywiad z Panią Dyrektor Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus – Anną Radoń-Cholewa – Magazyn Businesspl

Chcesz poznać firmę Efekt Plus? Dowiedzieć co ją wyróżnia? Na te, oraz inne pytania, znajdą Państwo odpowiedzi w wywiadzie przeprowadzonym dla magazynu Businesspl. Odpowiedzi dla magazynu udzieliła Pani Ania Radoń-Cholewa — Dyrektor Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. Wywiad dostępny jest na stronie magazynu businesspl.com

„Folie Efekt Plus na targach Scanpack w Goeteborgu” – Plastech

Artykuł dotyczący targów Scanpack 2018 które odbędą się w dniach 23-26 października w Goeteborgu. Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus” Sp. z o.o. jest jedną z polskich firm, która weźmie w nich udział, przedstawiając takie produkty jak: folia stretch ręczna, maszynowa oraz jumbo a także nowości takie jak: folia stretch z zakładkami ręczna oraz maszynowa, a także folia stretch typu MINI RAP. Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo tutaj.

„Efekt Plus dołącza do liderów w produkcji folii stretch” – Chemia i Biznes

Kolejny portal informuje o nowym zakupie firmy Efekt Plus. Mowa oczywiście o nowej 6-cio metrowej linii produkcyjnej dzięki której Zakład Produkcji Folii Efekt Plus stał się liderem w dziedzinie produkcji folii stretch. W artykule wspomniano również folii stretch jaka będzie produkowana. Wywiad dostępny jest na stronie www.chemiaibiznes.com.pl

Kolejny artykuł dotyczący nowej inwestycji Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Na portalu została opisana 6-metrowa linia technologiczna, która jest pierwszą tak dużą instalacją na świecie. Dzięki nowej inwestycji moc produkcyjna przedsiębiorstwa osiągnęła poziom 120 tys. ton rocznie. Więcej informacji na temat inwestycji oraz rodzaju produkowanej folii stretch można przeczytać tutaj.

„Nowa folia stretch” – Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

Magazyn „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle” informuje o nowej inwestycji Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus jaką jest 6-cio metrowa linia technologiczna do produkcji folii stretch. Wydajność nowej linii to 4,5 tony na godzinę, czyli 40 000 ton rocznie. W artykule został także opisany proces produkcji oraz folii stretch w firmie Efekt Plus.

„Jak to jest być technologicznym liderem?” – czyli wywiad dla magazynu „Businesspl” oraz „Manufacturing Journal Magazine”

Wywiad z panem Michałem Prucnalem, specjalistą ds. marketingu, który zdradza, w jaki sposób Zakład Produkcji Folii Efekt Plus w ciągu zaledwie dziewięciu lat wspiął się na sam szczyt i został liderem w produkcji folii stretch w Europie. Wywiad dostępny w dwóch wersjach językowych: POLSKA oraz ANGIELSKA

Portal  „Plastech”, zamieścił informację dotyczącą nowej inwestycji w firmie Efekt Plus. Mowa tutaj o nowej, 3-metrowej linii technologicznej do produkcji folii stretch. W artykule wspomniano o parametrach folii jaka będzie produkowana na nowej linii produkcyjne. Wspomniano także o mocach produkcyjnych, które wzrosną o 20 tys. ton rocznie oraz procesie pakowania który, folii (w tym również pakowanie foli w kartony) jest w pełni zautomatyzowany. Artykuł dostępny po kliknięciu tutaj.

„Efekt Plus, innowacyjność w dziedzinie folii stretch” – Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

W wydaniu „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle”, mogą Państwo znaleźć artykuł „Efekt Plus – Innowacyjność w dziedzinie folii stretch”, gdzie firma Efekt Plus została przedstawiona i zaprezentowana jako innowacyjny lider w dziedzinie produkcji folii stretch. W artykule zostały przedstawione produkty firmy takie jak: Folia 50-cio warstwowa,Siedmiowarstowa Folia mikrostrech czy folia typu High Slip. Artykuł dostępny tutaj.

„Plastech” to jeden z szanowanych portali tematycznych związany z przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz produkcją opakowań. Dziennikarzom tego portalu, nie umknęła informacja dotycząca nowej inwestycji Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z artykułem dostępnym tutaj. 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Foliowe imperium wyrasta w Rzeszowie

Na stronie „Puls Biznesu”, został zamieszczona krótka informacja dotycząca Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus. Portal poinformował o ponownej nominacji firmy Efekt Plus do grona Gazel Biznesu. Puls Biznesu wspomniał także o początkach funkcjonowania Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus i co przyczyniło się że firma w tak krótkim czasie stała się jednym z większych producentów folii stretch w Polsce oraz Europie. Informację na ten temat mogą Państwo znaleźć tutaj.