Film prezentujący Zakład Produkcji Folii Efekt Plus w Rogoźnicy. W trakcie filmu pokazane są ujęcia z montowania największej na świecie, 6 metrowej linii do produkcji folii stretch. Zakład ten funkcjonuje od września 2012 roku kiedy to została uruchomiona pierwsza linia produkcyjna w tym zakładzie, natomiast część księgowo – administracyjna została przeniesiona 8 kwietnia 2013 roku.

Film prezentujący informacje dotyczące folii stretch z zakładkami. W trakcie filmu możemy zobaczyć jak wygląda owijanie palety tą właśnie folią. Warto wspomnieć że folia stretch tego typu, produkowana jest z najwyższej jakości surowców i stanowi doskonałą alternatywę dla folii typu pre-stretch. Dodatkowo folia z zakładkami dostępna jest w jakości STANDARD, POWER, SUPER POWER oraz ULTRA.

AgroWrap® – to 7 warstwowa folia do sianokiszonki produkowana metodą cast. Film przedstawia wykorzystanie zielonej folii AgroWrap® o szerokości 750 mm podczas owijania problematycznej dla rolników lucerny. Dzięki wysokim parametrom odporności na zerwanie oraz przebicie, folia doskonale sprawdziła się i mile zaskoczyła rolników.

Targi Fach Pack to jedna z największych imprez z branży opakowaniowej w Europie. W wydarzeniu tym biorą udział najwięksi producenci opakowań, maszyn do pakowania oraz firmy z branży logistycznej. Podczas tego wydarzenia nie mogło także zabraknąć firmy Efekt Plus. Film przedstawia w skrócie jak wyglądały targi Fach Pack 2019.