Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy oraz wdrożeniem nowych technologi oraz produktów, poszukuje pracowników którzy chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, nieszablonowo i konsekwentnie dążyć do osiągnięcia celu.

Firma wychodzi z założenia, że wiedzę, jak i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspiera obecnych jak i nowych Pracowników. Jeśli jesteś osobą która chce pracować dla jednego z największych producentów folii stretch w Europie. Ceni sobie komfort miejsca pracy, jak i dobrą atmosferę, a także pragnie się rozwijać to nie czekaj i aplikuj już teraz na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

KSIĘGOWA - KSIĘGOWY

Księgowa / Księgowy – zadania za jakie będzie odpowiedzialny

 • Zarządzanie limitami kredytów kupieckich w firmie, zarówno limitami wewnętrznymi, limitami przyznanymi przez ubezpieczyciela  jak i limitami faktoringowymi.
 • Obsługa polisy ubezpieczania należności handlowych w systemie ubezpieczyciela, w tym wnioskowanie o zmniejszenie lub zwiększenie bądź anulowanie limitu, w zależności od oceny jakości współpracy z kontrahentem oraz skali tej współpracy a także informacji napływających z rynku bądź otrzymanych wewnątrz Firmy.
 • Obsługa wierzytelności objętych faktoringiem w systemie Faktora, w tym zgłaszanie faktur do wykupu, monitoring wykupu faktur, terminowości regulowania zobowiązań przez dłużników faktoringowych.
 • Monitoring terminowości rozrachunków z odbiorcami, wysyłanie wezwań do zapłaty, zgłaszanie szkód w zakresie braku spłaty należności do ubezpieczyciela.
 • W ramach zastępstwa wewnątrz Wydziału:
  – księgowanie wyciągów bankowych w systemie finansowo – księgowym oraz nadzór nad prawidłowym przenoszeniem sald z systemu bankowego do systemu finansowo-księgowego;

  – księgowanie rozrachunków z tytułu faktoringu w systemie finansowo – księgowym oraz  nadzór nad prawidłowym przenoszeniem sald z systemu bankowego do systemu finansowo-księgowego;

  -weryfikacja prawidłowości wyliczenia różnic kursowych oraz ich księgowanie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

 • Minimum trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązków.
 • Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania faktoringu, w tym zagadnień dotyczących cesji wierzytelności.
 • Mile widziana znajomość analizy finansowej w zakresie umiejętności dostosowywania wielkości limitu kredytu kupieckiego do kondycji danej firmy.
 • Mile widziana znajomość programu COMARCH XL..
 • Umiejętność budowania długofalowych relacji.

Co na Ciebie czeka:

 • wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
 • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
 • możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem
 • szansę rozwoju zawodowego
 • dobrą atmosferę
 • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
 • umowę o pracę
 • niezbędne narzędzia pracy
 • pakiet socjalny,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji  zawierającej CV i list motywacyjny  (mile widziane załączenie referencji)  w terminie do 20 lipca 2019r na adres: Rogoźnica 306, 36-060 Głogów Małopolski lub drogą mailową : . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Martą Szura tel. 17 740 98 80.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z zasadami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne Rozporządzenie o ochronie danych).”

 

Informujemy, iż dane przetwarzane będą jedynie dla potrzeb w/w rekrutacji, a Administratorem Danych Osobowym przekazanych w procesie rekrutacji jest Zakład Produkcji Folii „EFEKT-PLUS” Sp. z  o.o. z siedzibą w Warszawie . W związku z przetwarzaniem w/w danych osobowych danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do: ·żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ·  żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych, ·  żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych, ·  wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, ·  przenoszenie Pani/Pana danych osobowych, ·  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.  W przypadku żądania usunięcia danych osobowych informujemy, iż  dane osobowe będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi Danych Osobowych i w stosunku do niego.  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pisemnie pod adresem  36-060 Głogów Małopolski, Rogoźnica 306 lub mailowo:  ”.