Najlepszym, najbardziej uniwersalnym i najłatwiejszym sposobem na zabezpieczanie transportowanego towaru jest owinięcie go folią stretch. Dzięki takiemu uniwersalnemu zabezpieczeniu, zsunięcie towaru z palety podczas przewożenia jest absolutnie niemożliwe. Kolorowa folia stretch oprócz tego, że znakomicie chroni ładunek, wygląda bardzo estetycznie. Nadaje jednolity kolor towarowi i nie wymaga żadnych dodatkowych oklejeń ani zabezpieczeń. Zapewnia to duży komfort dla firm ponieważ znacznie ułatwia transport dużych lub niewymiarowych pakunków.

Kolorowa folia stretch oprócz tego, że znakomicie chroni ładunek, wygląda bardzo estetycznie. Nadaje jednolity kolor towarowi i nie wymaga żadnych dodatkowych oklejeń ani zabezpieczeń. Zapewnia to duży komfort dla firm ponieważ znacznie ułatwia transport dużych lub niewymiarowych pakunków.

 

Zalety kolorowej folii stretch

Folia gwarantuje bezpieczeństwo towaru, chroni przed jego uszkodzeniem lub rozsypaniem. Dodatkowo, kolorowa folia stretch zapewnia dyskrecję przy przewożeniu towarów, ponieważ jest nieprzezroczysta i chroni przed wścibskimi spojrzeniami lub przy najzwyklejszej ochronie prywatności. Czarna folia stretch, podobnie jak wszystkie inne dostępne kolory, oprócz nadaniu towarowi profesjonalnego wyglądu, doskonale chroni przed niesprzyjającymi warunkami, takimi jak zabrudzenie, wilgoć, czy nadmierne słońce, które mogą przytrafić się w trakcie transportu. Wystarczy już dwukrotne owinięcie, aby uzyskać pełne krycie, nawet przy jasnych barwach, np. białej folii stretch.

Zarówno czarna folia stretch jak i kolorowa folia stretch są świetną alternatywą dla przezroczystej jeśli klientowi zależy na dyskrecji. Kolorowy stretch umożliwia ukrycie zawartości pakunku oraz szybkie i skuteczne zabezpieczenie towarów. Nieprzezroczysta niebieska folia stretch całkowicie maskuje towar w nią owinięty. Jest bardzo odporna na przetarcia, co sprawia, że jest ekonomiczna i nie wymaga więcej warstw. Biała folia stretch nie rzuca się w oczy i kojarzy się z czystością i profesjonalizmem. Dostępne jest jednak wiele kolorów, dzięki czemu klient może dobrać kolorowy stretch do swoich preferencji i potrzeb. Jest ona idealna do pakowania zarówno ręcznego, jak i maszynowego dzięki swoim uniwersalnym właściwością zapobiegającym zrywaniu. Bez względu na to, do czego jest ci potrzebna, na pewno spełni twoje oczekiwania.

Kolorowa folia stretch najwyższej jakości

Szukasz kolorowej folii stretch najwyższej jakości? Zapoznaj się z ofertą Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus! Oferujemy różnego rodzaju folię stretch – maszynową, ręczną, Jumbo, z zakładkami i MINI RAP. Zachęcamy do kontaktu!