Przezroczysta folia do owijania, choć najpopularniejsza, nie jest jedyną opcją dostępną na rynku. Kolorowa folia do owijania posiada wszystkie zalety folii uniwersalnej, a jej zabarwienie daje jej dodatkowe atuty. Folia stretch w różnych kolorach wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić wysoki standard produktu i zadowolenie klientów. Najpopularniejszy kolorowy stretch dostaniemy w kolorze czarnym, białym i niebieskim, choć czasem na rynku znaleźć można wiele innych wyrazistych kolorów.

Zalety kolorowej folii do owijania

W przeciwieństwie do przezroczystej, kolorowa folia opakowaniowa pozwala zachować prywatność i anonimowość przesyłki. Idealnie chroni przed niepożądanymi spojrzeniami. Co więcej, kolorowa folia stretch odbija szkodliwe promienie słoneczne, przez co światło UV nie uszkodzi w żaden sposób przewożonych produktów. Kolorowa folia do owijania jest nieco grubsza niż standardowa. Dzięki temu jest też bardzo wytrzymała, odporna na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne.

Do czego nada się kolorowa folia do owijania?

Kolorowa folia do owijania świetnie sprawdza się zarówno w dużych firmach transportowych, produkcyjnych, jak i w domu czy gastronomi. Odporna na otarcia, kolorowa folia opakowaniowa da sobie radę z paletami ciężkich i twardych materiałów, takimi jak cegły, pustaki, kostka brukowa, i inne materiały budowlane. Kolorowy stretch tak samo efektywny jest też przy pakowaniu drobnych elementów, m.in. jedzenia, artykułów biurowych, kosmetyków, leków, itp. Świetny jest też do zabezpieczania nieregularnych obiektów chociażby przy przeprowadzce, ponieważ dobrze wypełnia powstałe szczeliny, a jej lepkość zapewnia łatwe przywieranie do każdej powierzchni. Folia stretch w różnych kolorach to doskonały wybór dla każdego. Jest wodoodporna i niewrażliwa na szkodliwe warunki atmosferyczne, dzięki czemu kolorowa folia do owijania zabezpieczy każdy produkt przed kurzem, błotem, smarem, wilgocią i brudem w trakcie podróży.

Folia stretch najwyższej jakości

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to renomowany producent najwyższej jakości folii stretch. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kolorową folię do owijania, która występuje w formie folii ręcznej, maszynowej, Jumbo, MINI RAP czy folii z zakładkami. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Pańśtwa pytania.