Producent folii jumbo do konfekcjonowania

Firmy zajmujące się konfekcjonowaniem folii stretch (przewijaniem jej na mniejsze rolki (maszynowe lub ręczne) często korzystają z oferty Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus w zakresie stretch jumbo. Późniejsze zastosowanie opisywanej folii decyduje o wyborze jej jakości. Odbiorcy wybierać mogą spośród czterech grup jakościowych, które są związane z maksymalnym rozciągiem folii: standard, power, super power oraz ultra.

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jest również liderem na rynku polskim w kwestii marki „High Slip”, której cechą charakterystyczną jest brak efektu czepiania się jednej owiniętej folią palety o drugą. Rozwiązanie to opiera się na prostej zasadzie; jedna, dowolna strona produktu nie jest pokryta klejem. Dzięki temu znacznie ułatwiony jest proces transportowania towarów czy też ich magazynowania w sposób systemowy.

Folia stretch jumbo (8-10 mic, 12, 15 mic, 17-23 mic, 30-35 mic)

Stretch jumbo polskiej produkcji Efekt Plus dostępna jest w kilku wariantach. W zależności od zapotrzebowania klienta, firma produkuje folię rozciągliwą jumbo w grubości od 8 do 10 mic, 12 mic, 15 mic, od 17 do 23 mic, od 30 do 35 mic. Każdy z tych podziałów wiąże się z odmiennymi możliwościami. Przykładowo od grubości 8 mikronów do 15 mikronów produkuje się folię transparentną, natomiast folia jumbo grubsza (od 17 do 35 mikronów) może być również kolorowa – biała, czarna czy też niebieska.

Z wyżej opisaną zależnością wiąże się też bezpośrednio maksymalna rozciągliwość gwarantowana przez producenta. Im grubsza folia, tym większy stopień jej rozciągliwości. Najniższy stopień rozciągliwości w tym przypadku to 120%, najwyższy natomiast – 350%.

Gwarancja jakości przy każdych parametrach

Jeśli zaś chodzi o najczęściej używaną folię na świecie, 23 mikronów, to jej rozciągliwość mieści się w przedziale od 150 do 325%. Produkowana jest we wszystkich trzech dostępnych barwach oraz w wersji transparentnej. Waga brutto jednej rolki osiąga od 50 do 55 kilogramów. Kompletne zestawienie właściwości technicznych dotyczących folii stretch jumbo znajduje się w zakładce „Oferta”. Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów – folii stretch maszynowej oraz ręcznej. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo kontakt do Działu Handlowego – jego pracownicy chętnie wyjaśnią wszystkie zagadnienia związane nie tylko z produktem, ale także z procesem zakupowym.