Każdy, nawet najbardziej wymagający klient w ofercie Zakładu Produkcji Efekt Plus znajdzie korzystną opcję. Może on dokonywać doboru pod względem rodzaju folii (ręczna, maszynowa, jumbo), jej grubości (np. od 8 do 35 mikronów), szerokości, wagi, stopnia rozciągliwości, a także koloru – transparentna, czarna, biała, niebieska.

Warto zwrócić uwagę na specyficzne właściwości kolorowych folii stretch, które odróżniają je od przezroczystego stretchu. Folia w kolorze produkowana jest w nieco grubszej postaci (m.in. właśnie dzięki temu jest też produktem mniej przepuszczającym promienie słoneczne).

Spośród kolorowych folii rozciągliwych, najczęściej wybierana i kupowana hurtowo jest czarna folia stretch. Znajduje ona zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu, jest też wykorzystywana przez odbiorców detalicznych oraz przez większe firmy zainteresowane kupnem większych ilości produktu.

Zabezpieczenie folii w transporcie

W celu zabezpieczenia folii przewożonej z linii produkcyjnej aż do rąk klienta, pakuje się ją od razu i automatycznie w kartony. Dzięki temu w łatwy i skuteczny sposób chroni się ją głównie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Taka nowoczesna i całkowicie zautomatyzowana linia technologiczna gwarantuje bezpieczny transport produktu w nienaruszonym stanie.

Sprzedaż hurtowa folii kolorowej

Jeśli liczysz na najlepszą jakość folii stretch, skorzystaj z wysoko wydajnej oraz odpornej folii prosto od producenta, ZPF Efekt Plus. Oferuje on pełną gamę ofertową folii w kolorze czarnym, niebieskim oraz białym, które stanowią idealne rozwiązanie w przypadku, gdy transparentny stretch nie jest tym, czego potrzebujesz.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Warunki sprzedaży, w której to w sposób bardziej szczegółowy omawiamy kwestię sprzedaży i zakupi folii stretch produkowanej w naszym zakładzie.