Folia stretch jest materiałem opakowaniowym bardzo często stosowanym w różnego rodzaju przesyłkach. Swoją popularność zawdzięcza swoim właściwościom – przede wszystkim elastyczności, wytrzymałości i właściwościom ochronnym, a także różnorodności zastosowania. Klient może dobrać wielkość i grubość folii, a także jej kolor, co jest dodatkowym atutem tego rodzaju opakowań. Gruba folia stretch ma zastosowanie w przemyśle, ale też bardzo przyda się w domu i w ogrodzie. Przede wszystkim bardzo dobrze chroni pakowane przedmioty, co pozwala na bezpieczne ich przechowywanie, a także przewożenie.

Zalety folii stretch

Gruby stretch ma zastosowanie w budownictwie, podczas remontów, a także napraw różnego rodzaju sprzętów. Sprawdza się podczas podróży, bo trudno go uszkodzić, a poza tym dobrze chroni zapakowane przedmioty, nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też przed warunkami pogodowymi. Mocna folia stretch pozwala na pakowanie ciężkich przedmiotów i ich transport nawet w trudnych warunkach. Opakowane nią przedmioty i paczki z pewnością bezpiecznie dotrą do celu. Wytrzymała folia stretch pozwala na przechowywanie w magazynach i na wolnym powietrzu różnego rodzaju przedmiotów i produktów, zapewniając im całkowitą ochronę. Ten rodzaj folii znalazł zastosowanie nawet w ogrodnictwie, gdyż chroni nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale też przed gryzoniami.

 

Gruba folia stretch – zastosowanie

Gruba folia stretch doskonale sprawdza się do pakowania przedmiotów o ostrych krawędziach oraz palet z towarem czy innych ciężkich elementów. W zależności od potrzeb można dobrać różne parametry folii stretch. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus oferuje wytrzymały stretch w wariancie ręcznym, maszynowym, MINI RAP, Jumbo oraz z zakładkami. Wszystkie rodzaje folii stretch dostępne są w różnych wariantach grubości, rozciągliwości oraz w różnych kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.