folia stretch ekologiczna pre-stretch

Folia stretch ekologiczna

W obecnych czasach, ze względu na duży problem ekologiczny, firmy poszukują rozwiązań oraz produktów proekologicznych. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jako największy producent folii stretch w Europie, chcąc sprostać wymaganiom klientów, stale prowadzi prace nad nowymi rozwiązaniami w branży opakowaniowej. Działania te mają także na względzie opracowanie produktów proekologicznych. W skrócie: Efekt Plus działa z myślą o przyszłości. 

Efektem tych działań jest nowy produkt (folia stretch ekologiczna) — folia Eco Performance Pre-Stretch®, której produkcja rozpocznie się końcem tego roku. Co wyróżnia produkt ten spośród innych?

Eco Performance Pre-Stretch® w odróżnieniu od standardowej folii stretch pozwoli zredukować zużycie folii o około 30% w trakcie owijania towaru. W efekcie końcowym klient ograniczy ilość zużytego materiału do owijania towaru, przez co jednocześnie zaoszczędzi. Nowy produkt firmy Efekt Plus można w 100% poddać recyklingowi. Warto także wspomnieć że folia pre-stretch posiada 13-warst.

folia Ekologiczna i ekonomiczna

Właściwości takie jak: wysoka odporność na zerwanie, odpowiednia stabilizacja ładunku, mniejsze zużycie folii oraz możliwość w 100% poddania recyklingowi — sprawiają że folia Eco Performance Pre-Stretch® zyskała już miano folii stretch ekologicznej i ekonomicznej.

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem lub chciałbyś zaoszczędzić na zużyciu folii stretch, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści, pomogą dobrać odpowiedni rodzaj folii stretch do Twoich potrzeb. Nie czekaj i napisz już teraz: KONTAKT.

Poznaj nasze marki oraz ich właściwości.

Seven folia
folia ekologiczna e7
High Slip
_0002_Efekt-Stretch-Plus