Folia stretch to materiał, który jest stosowany w niemal każdej branży i gałęzi przemysłu. Jej szerokie zalety pozwalają na skuteczne zabezpieczanie towarów – zarówno tych lekkich, drobnych i delikatnych, jak również ciężkich i dużych. Folia do owijania występuje w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. Jest to naturalny stan rzeczy, bowiem inny rodzaj foli stretch sprawdzi się przy owijaniu np. produktów spożywczych, a inny lepiej poradzi sobie z cięższymi, bardziej trwałymi przedmiotami.

Folia stretch 8 um

Folia do owijania najmniejszej grubości to folia stretch 8 um, czyli folia o grubości 8 mikronów. Jest ona bardzo cienka, dzięki czemu stanowi idealny materiał opakowaniowy dla niewielkich, lekkich produktów. Folia stretch 8 mic wykorzystywana jest głównie w branży spożywczej oraz do użytku domowego. Mimo swojej niewielkiej grubości folia stretch 8 um jest rozciągliwa, dzięki czemu opakowywanie produktów jest szybkie i wygodne.

folia stretch reczna tansparentna
folia z zakladkami transparentna
8 mic folia stretch

Folia stretch 8 mic – oferta

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus jako renomowany producent folii stretch w swojej ofercie posiada między innymi folię o grubości 8 um. Występuje ona w wariantach ręcznym, maszynowym, Jumbo, MINI RAP oraz jako folia z zakładkami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktowym i do składania zapytań poprzez zakładkę kontakt.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.