folia stretch 30 mic

Transport lub magazynowanie towarów narażają je na uszkodzenia, a co za tym straty finansowe dla właściciela. Aby uniknąć takich sytuacji stosuje się materiały opakowaniowe, które mają za zadanie chronić towary przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z najlepszych materiałów opakowaniowych jest folia stretch. Jej właściwości pozwalają na skuteczne zabezpieczenie towarów w wygodny sposób. Folia stretch występuje w różnych wariantach grubości. Jednym z najgrubszych, a co za tym idzie najbardziej wytrzymałych rodzajów jest folia stretch 30 mic.

Folia stretch 30 mic

Ten rodzaj folii przeznaczony jest przede wszystkim do owijania ciężkich towarów. Folia stretch 30 mic doskonale sprawdzi się w branży przemysłowej, budowlanej i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi i ciężkimi towarami. Zastosowanie folii stretch o grubości 30 mikronów daje pewność, że transportowane lub magazynowane towary nie zostaną uszkodzone. Wspomniana folia występuje w różnych wariantach rozciągliwości – od 120% do 300%.

Folia stretch 30 um – oferta

Jeśli poszukujesz wytrzymałej folii stretch, to zapoznaj się z ofertą Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus. Znajdziesz w niej informacje o oferowanych przez nas rodzajach folii – ręcznej, maszynowej, Jumbo, MINI RAP oraz folii z zakładkami. Wszystkie rodzaje folii występują również w wariancie grubości 30 mikronów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji bądź złożenia zamówienia.