folia stretch 25 mic

folia stretch 25 mic

Folia stretch to popularny i ceniony materiał opakowaniowy. Jej zalety są tak wszechstronne, że stosowana jest ona w niemal każdej branży. Ze względu na stosowanie folii do owijania różnych towarów powstało wiele jej rodzajów. Folia stretch występuje w wersjach ręcznej, maszynowej, Jumbo, MINI RAP oraz jako folia z zakładkami. Ponadto występuje ona w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. Jednym z najpopularniejszych rodzajów folii do owijania jest folia stretch 25 mic – czyli folia o grubości 25 mikronów.

Folia stretch 25 mic

Popularność tego rodzaju folii wynika z faktu, że jest to jeden z najgrubszych wariantów folii stretch. Folia 25 mic odpowiednio zabezpieczy większość towarów, dzięki czemu ich magazynowanie czy transport przebiegną bezpiecznie. Folia stretch jest materiałem rozciągliwym, dzięki czemu dobrze dopasowuje się ona do owijanych towarów i jest wygodna w użyciu. Ten materiał opakowaniowy uznawany jest za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy sposób na zabezpieczanie towarów. Ogromną zaletą folii stretch jest również jej niska cena.

Folia stretch 25 um – oferta

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent folii stretch. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje folii stretch. Oferowana przez nas folia do owijania występuje w wariantach ręcznym, maszynowym, Jumbo, MINI RAP oraz jako folia z zakładkami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu, w celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia.