Folia do owijania to materiał opakowaniowy, który z powodzeniem stosowany jest na całym świecie do zabezpieczania najróżniejszych towarów i przedmiotów. Mnogość zastosowań folii stretch doprowadziła do sytuacji, w której pojawiło się wiele jej wariantów – rodzajów i grubości. Jedną z najczęściej stosowanych jest folia stretch 23 um, czyli folia o grubości 23 mikronów.

Folia stretch 23 um

Folia 23 mic swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim uniwersalności. Jeżeli mamy wątpliwości co do tego, jaką grubość folii powinniśmy zastosować, to w większości przypadków odpowiednia będzie folia stretch 23 um. Jest ona wystarczająco gruba, by nie ulegać łatwemu rozdzieraniu i jednocześnie na tyle cienka, by owijanie nią towarów było wygodne. Folia o grubości 23 mikronów występuję w wariantach ręcznym, maszynowym, Jumbo, MINI RAP oraz jako folia z zakładkami.

folia stretch jumbo czarna

Folia 23 mikrony – oferta

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent najwyższej jakości folii stretch. Oferowane przez nas produkty trafiają do odbiorców z wielu krajów Europy. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła dbałość o jakość produkowanej przez nas folii stretch sprawiają, że oferowana przez nas folia do owijania zawsze spełnia wymagania naszych klientów. W ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajduje się między innymi folia stretch 23 um. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym katalogiem produktów.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.