Każda branża i gałąź przemysłu posiada swoją specyfikę i wyjątkowych charakter. Mimo to posiadają one również punkty wspólne, a co za tym idzie podobne problemy i wyzwania. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z towarami pojawia się również kwestia ich transportu lub magazynowania. Każdy, kto choć raz miał styczność z organizacją tego typu przedsięwzięć wie, jak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie towarów. Na rynku dostępne są różne materiały opakowaniowe, jednak zdecydowanie najbardziej uniwersalny charakter ma folia stretch.

Folia stretch 20 um

Niezależnie od tego, o jakiej branży mowa możemy śmiało założyć, że folia stretch odpowiednio nada się do zabezpieczania towarów. Folia do owijania wykorzystywana jest praktycznie wszędzie – od branży spożywczej po branżę budowlaną. W zależności od tego, jakie produkty chcemy zabezpieczyć, powinniśmy wykorzystywać różną folię stretch. Poza różnymi typami folii, jak np. ręczny, maszynowy czy Jumbo, folia do owijania występuje w różnych wariantach grubości. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów jest folia stretch 20 um, czyli folia stretch o grubości 20 mikronów. Jej grubość plasuje się dokładnie pomiędzy najcieńszym, a najgrubszym rodzajem folii. Folia stretch 20 mic jest więc odpowiednim wyborem dla towarów, które nie są ani szczególnie wytrzymałe, ani delikatne. Grubość 20 mikronów to jednocześnie na tyle dużo, by bezpiecznie owinąć towar, i na tyle mało, by owijanie było wygodne i szybkie.

folia stretch 20 mic
folia stretch czarna 20 mic

Folia 20 mikronów – oferta

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus posiada w swojej ofercie różne rodzaje folii stretch: folię ręczną, maszynową, Jumbo, MINI RAP oraz folię z zakładkami. Każdy z wymienionych rodzajów występuje w wariancie grubości 20 um. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zapytań za pośrednictwem zakładki kontakt.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.