folia stretch 17 mic

folia stretch 17 mic

Folia stretch to materiał, który szturmem zdobywa popularność na rynku materiałów opakowaniowych. Jej wykorzystanie jest nie tylko wygodne i bezpieczne, ale również niezwykle ekonomiczne. Folia do owijania wykorzystywana jest w niemal każdej branży – stosuje się ją do zabezpieczania zarówno wytrzymałych materiałów budowlanych, jak również delikatnych przedmiotów czy żywności. Tak szerokie zastosowanie folii stretch sprawiło, że powstało wiele wariantów jej grubości, dzięki czemu łatwo dobrać ten odpowiedni do opakowywanego towaru. Jednym z najczęściej stosowanych rodzajów jest folia stretch 17 mic, czyli folia do owijania o grubości 17 mikronów.

Folia stretch 17 mic

Jej popularność wynika z faktu, że odpowiednio zabezpieczy ona większość towarów – nie jest ona bowiem zbyt gruba na wygodne opakowywanie lekkich towarów, ani zbyt cienka na odpowiednie zabezpieczenie towarów ciężkich. Folia stretch 17 mic jest jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów folii stretch, i jej wykorzystanie zalecane jest do większości towarów, pakowanych zarówno ręcznie jak i maszynowo. Folia o tej grubości z powodzeniem stosowana jest w najróżniejszych branżach na całym świecie – począwszy od branży spożywczej po branże związane z przemysłem ciężkim czy materiałami budowlanymi.

Folia stretch 17 um – oferta

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to polski producent folii stretch, który oferuje najwyższej jakości materiał opakowaniowy w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo folię stretch ręczną, maszynową, folię JUMBO, mini rap oraz folię stretch z zakładkami. Wszystkie rodzaje folii stretch dostępne są w różnych wariantach rozciągliwości i grubości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.