Folia stretch to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny materiał do pakowania na świecie. Jest tania i lekka, a jednocześnie odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest wręcz idealnym materiałem do zabezpieczania praktycznie każdego rodzaju materiałów. Wraz ze wzrostem jej popularności, wykształtowały się różne rodzaje stretchu, które znajdują swoje zastosowanie w innych dziedzinach życia. Rozróżniamy m.in. kolorową i przezroczystą folię, różne grubości, szerokości, poziomy wytrzymałości i elastyczności, istnieje też standardowa ręczna folia do owijania, stretch maszynowy i specjalna folia mini rap. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala na zwiększenie technicznych parametrów każdego rodzaju, aby były możliwie jak najbardziej wydajne.

Folia MINI RAP

Folia mini rap to nic innego, jak zwykła folia do ręcznego owijania, wykonana z uniwersalnego stretchu. Folia stretch mini rap charakteryzuje się małym, poręcznym rozmiarem, co sprawdza się przy ręcznym owijaniu małych produktów, przy których ciężko o precyzję używając standardowego rozmiaru folii. Ręczna folia stretch oznacza dla użytkownika większą wygodę użytkowania, dużą wydajność, bardzo małe koszty, oszczędność czasu potrzebnego do pakowania produktów. W wielu przypadkach folia stretch mini rap jest bardziej efektywna niż standardowa folia do ręcznego owijania. Folia mini rap umożliwia znacznie szybsze i prostsze owinięcie niewielkich przedmiotów.

Kolorowa folia stretch

Ręczna folia stretch mini rap dostępna jest w różnych wersjach kolorowych. Standardowa przezroczysta jest najczęściej wybierana, ze względu na swoją uniwersalność, lecz równie dobrze może się sprawdzić np. kolory czarny. Kolorowa ręczna folia do owijania zapewnia dodatkową ochronę przez promieniami słonecznymi oraz dodaje element prywatności do pakunków, nie pozwalając ludziom zobaczyć co jest w nią owinięte. Uniwersalna folia mini rap sprosta każdemu zadaniu w gospodarstwie domowym.

 

Najwyższej jakości folia MINI RAP

Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus oferuje najwyższej jakości folię stretch, w tym folię MINI RAP. Jako renomowany polski producent w swoich działaniach skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom najbardziej wytrzymałej folii na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.