Agro Wrap folia do sianokiszonki

Folia do sianokiszonki AgroWrap – Polagra Premiery 2020

Polagra Premiery 2020 to Międzynarodowe Targi Rolnicze które należą do najważniejszych wydarzeń branży rolniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to jest idealnym miejscem do wymiany doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami biznesu. Polagra-Premiery od lat gromadzi znakomitą grupę przedsiębiorców, umożliwiając producentom i dystrybutorom prezentowanie najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w branży rolniczej.

Targi rolnicze Polagra-Premiery są idealnym rozwiązaniem aby na żywo, po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowości produktowe na nowy sezon. Dlatego podczas takiej imprezy jaką są Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery nie mogło zabraknąć firmy Efekt Plus i jej nowego produktu jakim jest folia do sianokiszonki AgroWrap.

targi rolnicze polagra

AgroWrap to 7 warstwowa folia do sianokiszonki dzięki czemu gwarantuje pełną szczelność i odporność na przebicie. Do paszy nie dostanie się powietrze, przez co proces fermentacji z udziałem bakterii kwasu mlekowego zajdzie poprawnie. Nasze produkty są dostępne w dwóch kolorach, by łatwiej było odróżnić, z którego pokosu jest dana partia. Każda rolka  jest zapakowana w specjalny karton który chroni folię przed promieniami UV oraz uszkodzeniem mechanicznym. Folia do sianokiszonki AgroWrap została bardzo pozytywnie przyjęta przez rolników oraz dystrybutorów. Nasi doradcy klienta odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące folii AgroWrao oraz standardowych folii rolniczych a także folii stretch.

Warto pamiętać że dobra folia do siana powinna być też odpowiednia do różnego rodzaju owijarek. Wielowarstwowa folia do sianokiszonki zapewnia lepsze, hermetyczne zapakowanie balotu. Wielowarstwowe folie rolnicze chronią lepiej bele i są trwalsze w użytkowaniu.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z produktem jakim jest folia AgroWrap, jej właściwościami i co wyróżnia ten rodzaj folii od innych rodzajów folii do owijania bel. Wszystkie informację mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej poświęconej tej że marce: https://agrowrap.pl/

Zdjęcia z Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery 2020

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi markami:

High Slip
Seven folia
folia ekologiczna e7
_0002_Efekt-Stretch-Plus