Folia do przesyłek to bardzo często używane dziś opakowanie, któego popularność rośnie z roku na rok. Folia do pakowania powinna spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Trzeba wiedzieć, która jest przeznaczona do pakowania żywności, a która się do tego nie nadaje, dlatego zanim kupimy folie pakowe warto zapytać o ich przeznaczenie i właściwości sprzedawcę.

Folia stretch do zabezpieczania paczek

Najpopularniejsze folie do przesyłek to folie stretch. Charakteryzują się one dużą rozciągliwością, są lekkie i wytrzymale, dobrze zabezpieczają paczkę idealnie się do niej dopasowując. Umożliwiają podejrzenie co znajduje się w środku pakunku. Ponownie można je wykorzystać jako lekki wypełniacz. Folie stretch występują w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia ich wykorzystywanie do różnych towarów i różnego rodzaju transportu. Folia do pakowania jest odporna na warunki atmosferyczne i odporna na wszelkie mechaniczne urazy.

Dobra folia do przesyłek gwarantem ich bezpiecznego transportu

 

Folia do przesyłek to szeroka gama produktów o różnych właściwościach, przeznaczona do zabezpieczenia towarów różnego pochodzenia. Właściwe dobranie folii gwarantuje bezpieczny transport, ale też zapewnia utrzymanie świeżości np. produktów spożywczych, czy zabezpieczenie przed wstrząsami lub warunkami atmosferycznymi.

Jeżeli szukasz wytrzymałej i rozciągliwej folii, która dosokonale nada się do zabezpieczania przesyłek, to skontaktuj się z nami! Oferujemy folię stretch w różnych wariantach grubości, rozciągliwości i koloru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!