Standardowa folia stretch

Folie stretch maszynoweręcznejumbo produkowane są w kilku podstawowych grupach jakościowych. Jednym z nich jest ten określany jako standard (pozostałe dostępne w ofercie to powersuper power oraz ultra power). Ten rodzaj jakościowy obejmuje produkty z gwarantowanym rozciągiem mieszczącym się w granicach między 120% a 150% i dotyczy wszystkich dostępnych grubości folii (od 8 mikronów do 35 mikronów).

Kolorowa folia rozciągliwa

Rozciągliwą folię w kolorze produkuje się z wielką dbałością o szczegóły tak, by zachować jak najwyższą jakość produktu przy wykorzystaniu wymaganych składników. Kolorowa folia stretch charakteryzuje się odpowiednim wybarwieniem – w zależności od konkretnego zapotrzebowania klienta. Zachowuje również właściwy stopień lepkości oraz rozciągliwości, jest odporna na miejscowe rozerwania. Świetnie sprawdzać się będzie w trakcie przewozu lub magazynowania produktów. Dostępne kolory folii rozciągliwej – czarna, biała, niebieska.

Mini rolki folii stretch

Zwyczajowo nazywane „mini rapami” rolki folii stretch charakteryzują się niską wagą i małymi rozmiarami. Dzięki temu folia mini rap idealnie nadaje się do bardzo szybkiej aplikacji. Jej poręczność przyczynia się do coraz większej popularyzacji wśród osób często pakujących przesyłki.

Swobodnie może zastępować tzw. „opaski stretch” służące do zabezpieczania ładunków przewożonych na paletach, wykorzystywane na zasadzie gumki recepturki – nie obwijamy całego towaru, a jedynie w kilku strategicznych punktach. Szczególnie często mini rolki stretch wykorzystuje się do zabezpieczania długich przedmiotów łączonych to transportu ze sobą: profili, kształtek czy rur. Co więcej granaty stosować można tam, gdzie wykorzystanie większych rolek z folią nie będzie dostępne lub utrudnione.

Wybierz najbardziej odpowiedni produkt dla siebie – folię stretch w kolorze, o wybranej rozciągliwości i właściwym rozmiarze. Bezpiecznie przewoź oraz magazynuj swoje produkty. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty produktowej, a także do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia szczegółów współpracy.