Hurtowe zakupy folii stretch

 

Ochroń przewożone lub przechowywane towary wysokiej jakości folią stretch w wybranej formie – nawinięta na rolki ręczne, maszynowe albo jumbo. Oprócz takich alternatyw do wyboru pozostaje Ci również jej szerokość, stopień rozciągu, a jednocześnie wydajności itp. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Rozciągliwy stretch w Zielonej Górze

Serdecznie zapraszamy do nawiązywania kontaktów biznesowych wszystkie przedsiębiorstwa z Zielonej Góry oraz okolic, reszty województwa lubuskiego, a także całego kraju. Jako jeden liderów jakości oferowanej folii pakowej możemy pochwalić się współpracą krótko- i długofalową z kontrahentami w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Dołącz do nich.

Stretch jumbo i maszynowy

Stretch pomaga w bardzo łatwym, szybkim i wydajnym pakowaniu towarów pojedynczych w postaci np. paczek lub też owijanych zbiorczo na paletach. W obu przypadkach oferujemy wersję transparentną rozciągliwej folii typu stretch klub tez opcję w kolorze. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów technicznych dotyczących produktów, przejdź do sekcji Oferta lub skontaktuj się bezpośrednio z Działem Handlowym.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

 

Nic dziwnego, że stretch jest najpopularniejszym materiałem opakowaniowym na świecie, jest on wielofunkcyjny. Jego zastosowanie jest nieocenione, szczególnie w logistyce, jednak również inne branże w Polsce i za granicami kraju bardzo często korzystają z tego produktu. Z tego też względu nasza firma stara się dopasować produkowany stretch do wysokich wymagań klientów. Służymy materiałem zabezpieczającym towary w przesyłce oraz w magazynowaniu.