Już teraz kup folię stretch hurtowo we Wrocławiu

Szukasz dobrego dostawcy folii stretch we Wrocławiu lub okolicach? Kup rozciągliwą folię prosto od producenta. Zakład produkcji Folii Efekt Plus jest liderem w swojej branży. Działa z powodzeniem na rynku Polskim, a także zagranicznym. Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości, bardzo dobrej rozciągliwości i zachowaniu wszelkich standardów współpracy, nie zwlekaj i skontaktuj się już teraz.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

W ramach oferty producenta wymienić można kolorową i transparentną folię stretch produkowaną w odpowiednich przedziałach rozciągliwości (standard, power, super power, a także ultra). Poszczególne zakresy rozciągliwości dla wybranych kolorów lub folii bezbarwnej znajdziesz w dziale Oferta. Oprócz poszczególnych stopni rozciągu opisane zostały tam również przedziały pod względem grubości.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Folia stretch ręczna, folia stretch maszynowa oraz folia stretch jumbo – właśnie na takie rodzaje rolek mogą liczyć klienci ZPF Efekt Plus. Są one przydatne odpowiednio do ręcznego obwijania paczek czy palet, do wykorzystywania folii w owijarkach (specjalistycznych maszynach lub całych systemach owijających), a także do konfekcjonowania większych rolek folii na mniejsze, by zaoszczędzić sobie trudów i kosztów.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Hurtowo zakupiona folia pozwoli na skuteczne zabezpieczenie wszelkiego rodzaju pakunków zarówno w transporcie, jak i magazynowaniu. Dobierz folię o odpowiednim rozciągu, w wybranej grubości i kolorze. Zastosuj ją według uznania i zapotrzebowania. W celu sprawdzenia ceny folii, skontaktuj się z producentem. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych – w zakładce KONTAKT na stronie znajdą Państwo dane naszych handlowców wraz z numerami telefonów i adresami e-mail.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji