Już teraz kup folię stretch hurtowo w Warszawie

Producent folii stretch, Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jest firmą, od której nabyć możesz folię rozciągliwą, jeden z najlepszych materiałów opakowaniowych na świecie. Efekt Plus jako cel przewodni stawia sobie jakość udostępnianych produktów. Odbiorcy z Warszawy i okolic, a także innych regionów kraju mogą liczyć na folię produkowaną w jednej z czterech klas jakościowych: standardpowersuper power, czy ultra.

Folia do owijania Warszawa

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

 

W ramach swych usług, ZPF Efekt Plus produkuje nie tylko folię rozciągliwą transparentną, ale również taką w kolorze – do dyspozycji nabywcy pozostaje dobór zabarwienia produktu – folia stretch czarna lub biała. Najczęściej nabywana jest folia przezroczysta, a następnej kolejności zainteresowanie pada na folię czarną.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Ręczne owijanie towarów, maszynowe owijanie paczek czy palet, albo też konfekcjonowanie – wybór odpowiedniego rodzaju folii stretch pozostaje po stronie nabywcy. W zależności od jego zakresu działań zakupi on odpowiednio folię stretch ręczną, folię stretch maszynową, albo też folię stretch jumbo. W sekcji Oferta na naszej stronie znajdziesz szczegółowe dane dotyczące tych produktów, które będą Ci potrzebne nim dokonasz zamówienia. W celu zapoznania się z ceną folii, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.

NASZ KONSULTANT POMOŻE CI W DOBORZE ODPOWIEDNIEJ FOLII STRETCH

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Jednym z najczęstszych sposobów wykorzystania folii stretch jest zastosowanie jej do owijania paczek czy też palet w transporcie, a także w przypadku składowania produktów. Zarówno w przypadku przesyłki towarów jak i ich magazynowania, klient może chcieć skorzystać z różnych dostępnych wersji omawianego produktu. W zależności od zapotrzebowania, nabyć może kolorową lub transparentną folię stretch, a także folię wykazującą się odmiennym stopniem rozciągu.

Możesz być też zainteresowany nabyciem folii do owijarki w innej lokalizacji: