Hurtowe zakupy folii stretch

Każda osoba, a zwłaszcza przedsiębiorca chce mieć pewność, że jego produkty nie zostaną uszkodzone w trakcie transportu bądź magazynowania. W tym celu stosuje się folię stretch, której użycie gwarantuje, że niezależnie od okoliczności opakowany towar nie ulegnie uszkodzeniu. Skontaktuj się z nami w celu zamówienia folii dostosowanej do twoich potrzeb.

Rozciągliwy stretch w Wałbrzychu

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus obsługuje klientów nie tylko na terenie Wałbrzycha i województwa dolnośląskiego, ale również w każdym innym regionie Polski. Nasza firma znana jest wśród klientów jako solidny kontrahent, który oferuje folie najwyższej jakości.

Stretch jumbo i maszynowy

W naszej Ofercie znajdziecie państwo folię zawiniętą na rolki o różnej długości. W zależności od preferencji i rodzaju opakowywanego produktu klient może wybrać folię w formie rolki ręcznej, rolki maszynowej lub rolki jumbo. Oferowana przez ZPF Efekt Plus większa folia lepiej sprawdzi się tam, gdzie pakowanie odbywa się maszynowo. Z kolei mniejsze rolki lepiej nadają się do pakowania ręcznego.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakim celu warto stosować?

 

Zastosowanie folii stretch to przede wszystkim ochrona zapakowanych produktów przed zniszczeniem. Dzięki wykorzystaniu takiego zabezpieczenia zyskujemy pewność, że zarówno w trakcie magazynowania, jak i transportu nasze produkty nie zostaną uszkodzone mechanicznie, zabrudzone, i nie ulegną zawilgoceniu.