Już teraz kup folię stretch hurtowo w Toruniu

Renomowany producent folii stretch szeroko znany w kraju i na rynku europejskim czy światowym, Zakład Produkcji Folii Efekt Plus poleca swoje produkty opakowaniowe w postaci folii stretch. Wszyscy zainteresowani hurtowym kupnem folii rozciągliwej zachęcani są do sprawdzenia szczegółowej Oferty, a następnie kontaktu z Działem Handlowym w celu ustalenia dalszej współpracy.

Kolorowa folia stretch vs. folia rozciągliwa transparentna

Propozycja firmy Efekt Plus kierowana jest zarówno dla klientów chcących zakupić przezroczystą folię stretch, ale także dla tych z zapotrzebowaniem na folię rozciągliwą w kolorze (czarnym czy też białym). Warto wspomnieć również, że oferta transparentnej i kolorowej folii stretch kierowana jest nie tylko do klientów z Torunia czy okolic, ale też do przedsiębiorców działających w innych częściach kraju.

Folia maszynowa, ręczna, jumbo

Oprócz podstawowego podziału na transparentną i kolorowa folię funkcjonuje również rozróżnienie ze względu na jej jakość (od najlepszego rodzaju rozciągu ultra, przez pośrednie super power oraz power, aż po standard) czy też możliwość zastosowania ręcznego i maszynowego. Ze względu na sposób zastosowania oferujemy folię jumbo, maszynową oraz ręczną, by każdy dobrał coś do swojego zapotrzebowania.

Zastosowanie produktu – folia do owijania palet, paczek

Stosując folie rozciągliwa do zabezpieczenia palet czy też pojedynczych palet możesz być pewien, że towarom w ten sposób owiniętych w trakcie transportu lub magazynowania nie będzie groźna wilgoć oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. W pewnym stopniu niwelowane będą również urazy mechaniczne. Zabezpiecz swoje przesyłki!