Dlaczego folia stretch?

Spośród wielu materiałów opakowaniowych na przestrzeni ostatnich lat coraz większą popularnością cieszy się folia stretch. Jej wytrzymałość i rozciągliwość w połączeniu z niską ceną sprawiają, że na trwałe zadomowiła się w branży transportowej i magazynowej. Coraz częściej folia stretch jest również wykorzystywana w innych gałęziach przemysłu, jako doskonały materiał chroniący towary.

Rozciągliwy stretch w Tomaszowie Mazowieckim

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus jako wiodący producent folii stretch prowadzi sprzedaż również w Tomaszowie Mazowieckim. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości materiał opakowaniowy, który dzięki swojej wytrzymałości i rozciągliwości zapewni bezpieczny transport i magazynowanie niemal każdego towaru. Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych klientów chętnie dostosowujemy zamówienie do ich indywidualnych potrzeb.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajdują się: folia MINI RAP, folia Jumbo, Folia Ręczna, Maszynowa oraz folia Ręczna i Maszynowa z zakładkami. Wszystkie rodzaje folii występują w różnych grubościach, kolorach oraz w różnych wariantach rozciągliwości dzięki czemu łatwo dobrać odpowiedni produkt do potrzeb.

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

W jakich branżach sprawdzi się folia stretch?

Folia stretch to doskonały materiał opakowaniowy do wykorzystania w niemal każdej branży. Powszechnie jest ona wykorzystywana w sklepach spożywczych, branży budowlanej czy meblarskiej. Dzięki swoim właściwościom nadaje się do pakowania zarówno materiałów wrażliwych, jak również tych o wyższej wytrzymałości.