Folia stretch – idealny materiał opakowaniowy

Nieustannie od lat rośnie zapotrzebowanie na folię stretch. Związane jest to z jej właściwościami, które czynią z niej idealny materiał opakowaniowy. Folia stretch jest nie tylko wytrzymała, ale również rozciągliwa, a jej niska cena pozwala na stworzenie dodatkowej warstwy zabezpieczającej produkt bez obaw o zbyt wysokie koszty. Wszystko to sprawia, że folia do owijania wykorzystywana jest w niemal każdej branży – od branży spożywczej po branże związane z materiałami budowlanymi.

Folia do owijania Tarnowie

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus to renomowany, polski producent najwyższej jakości folii stretch. Oferowana przez nas folia powstaje w przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji, dzięki czemu charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i rozciągliwością. Sprzedaż folii stretch prowadzimy w Tarnowie i na terenie reszty Polski. Rozumiejąc różnice pomiędzy poszczególnymi branżami swoim klientom oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania zamówienia.

folia stretch tarnow

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus znajdują się następujące rodzaje folii stretch:

  • Folia stretch ręczna,
  • Folia stretch maszynowa,
  • Folia Jumbo,
  • Folia MINI RAP,
  • Folia stretch z zakładkami.

Ponadto wszystkie rodzaje folii stretch występują w różnych wariantach kolorystycznych, w różnych grubościach oraz o różnej rozciągliwości. Wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości folią stretch zachęcamy do kontaktu.