Odpowiednie zabezpieczenie towarów to jedna z podstaw dobrze przeprowadzonego magazynowania czy transportu. Na rynku dostępne są różne materiały opakowaniowe, jednak w ciągu ostatnich lat coraz większą popularnością cieszy się folia stretch. Za jej popularnością stoją jej szerokie zalety. Przede wszystkim jest to bardzo wytrzymały materiał opakowaniowy, który zabezpiecza towar nie tylko przed uszkodzeniami fizycznymi, ale również przed wiatrem, deszczem, śniegiem czy słońcem.

Folia stretch ze względu na swoją rozciągliwość jest łatwa w użyciu i nadaje się do opakowywania materiałów o różnych kształtach i rozmiarach. Jej niska cena sprawia, że bez obaw o straty finansowe można stworzyć dwie, trzy czy więcej warstw ochronnych dla towaru. Ponadto folia stretch występuje w różnych wariantach kolorystycznych i w różnej grubości, dzięki czemu łatwo dopasować zamówienie do swoich potrzeb.

 

Folia stretch Tarnobrzeg

Najwyższej jakości folia stretch to doskonały wybór dla firm z niemal każdej branży, w której niezbędne jest magazynowanie czy transportowanie towarów. Zakład Produkcji Folii Efekt-Plus to renomowany, polski producent foli stretch. Nasze produkty doceniane są przez klientów i kontrahentów tak w kraju, jak i poza jego granicami. Sprzed swoich produktów prowadzimy również w Tarnobrzegu.

folia stretch tarnobrzeg

Potrzebujesz pomocy w doborze folii stretch lub masz inne pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Dostępne rodzaje folii stretch

ofercie Zakładu Produkcji Folii Efekt-Plus znajdą państwo najwyższej jakości folię stretch w różnych wariantach grubości i rozciągliwości. Swoim klientom oferujemy folię ręczną, maszynową, Jumbo, folię z zakładkami oraz folię MINI RAP. Zachęcamy do kontaktu!